O NÁS

Naše firma byla založena v roce 1993 pod názvem Clonící technika – montážní firma Pavel Kříž panem Pavlem Křížem.
V roce 2008 do vedení firmy nastoupil jeho syn Jindřich Kříž a prezentujeme se pod jiným názvem a logem jako Clonící technika Kříž. Nově také otevíráme vzorkovnu v ulici Riegrova 23 v Jihlavě.  D-v_8
Na trhu působíme 30 let.  Naší hlavní  náplní  je  dodání a montáž clonící techniky převážně pro oblast Jihlavska a velmi blízkého okolí. Svým zákazníkům se snažíme nabídnout především sortiment kvalitní a značkové stínící techniky se kterou máme letité zkušenosti.  Ve své nabídce máme od roku 2008 exkluzivní interiérové zastínění od zahraničního dodavatele, na které poskytujeme záruku 5 let.
Důraz klademe hlavně na KVALITU a to platí nejen u sortimentu, ale i u nabízených služeb a servisu. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis všech NÁMI dodávaných výrobků.
Provádíme bezplatné a nezávazné cenové kalkulace a to vždy na základě Vaší osobní návštěvy ve vzorkovně a po výběru požadovaného typu a druhu zastínění a z Vámi dodaných orientačních mír. Na místě realizace vše přesně měříme /netýká se samozřejmě našich stálých zákazníků /až po odsouhlasení orientační ceny zboží a případných služeb na námi zpracované cenové nabídce.
Nezaměřujeme se pouze na prodej clonící techniky, ale hlavně na individuální řešení jednotlivých zakázek přímo dle požadavků zákazníka. Jde vždy o výrobu na míru, což zaručuje nejvyšší přesnost, plnou funkčnost a zároveň i originalitu výrobků.
Ve své nabídce máme POUZE druhy zastínění, které jsou zobrazené na těchto stránkách – a to jak pro interiér, tak pro exteriér.  
V případě nevyhovující pevné pracovní doby v naší vzorkovně nabízíme možnost její návštěvy na základě předchozí domluvy /alespoň 5 dnů předem/ v termínu a čase, který Vám bude vyhovovat na telefonním čísle 777067069 nebo na mailu obchodkriz@jizaluzie.cz. Tuto službu nabízíme pouze v případě, že aktuálně nemáme naplněné kapacity.