TWINROLLO

Individuální, expresivní, neobyčejné


TWINROLLO je v podstatě kombinací látkové rolety a žaluzie. Jde o koncept s jedinečnou regulací světla. Střídavé málo průhledné a transparentní proužky umožňují plynulou regulaci s příjemně měkkým světlem. Jedná se o vysoce exkluzivní výrobek zahraničního dodavatele, který je hodnocen jako nejlepší v kategorii těchto rolet na tuzemském trhu vůbec. Toto tvrzení dokládá nadstandardní záruční doba 5 let na mechaniku, zpracování a stálobarevnost látek. Látky navíc obsahují UV filtr a mají antistatickou úpravu, takže na nich neulpívá prach a jsou řezány laserem, takže mají zatavené okraje, které se netřepí. Kvalitě pak také samozřejmě odpovídá i cena, která je oproti podobným výrobkům mnohonásobně vyšší.

Je ideální ochranou před zvědavými pohledy a některé látky jsou – oproti některým dalším typům zastínění – vhodné i pro umístění do koupelen, neboť jsou odolné proti vlhkosti. Nesmí však samozřejmě přijít např. při koupání či sprchování do styku s přímou vodou.

Na první pohled vypadá jako zdvojená látková roleta s horizontálními pruhy různých výšek. Efekt žaluzie pak vzniká posouváním transparentních a málo průhledných pruhů látky naproti sobě. Látky jsou střídavě tkané do 7,5 cm nebo 20 cm vysokých málo průhlednýchpruhů a 5 cm vysokých transparentních pruhů.

Jedná se o originální provedení, které standardně se dodává s hliníkovou kazetou nebo bez kazety s kovovými držáky.

Vybírat můžete z velké škály látek různých odstínů a barev v odlišných cenových kategoriích.

Ovládá se různými způsoby z nichž nejčastější je ovládání ruční – řetízkem, který může být buď plastový bílý ši šedý nebo kovový, součástí rolet je pak i  designové těžítko. Vzhledem k použití většího průměru toče a následně pak možného otevření okna nebo ventilačky se doporučuje TWINROLLO montovat VÝHRADNĚ před stavební otvor.

Nejedná se přímo o tzv. zastínění den a noc, které se v současné době vyrábí a prodává pod různými názvy. Zmiňované zastínění má zcela odlišné díly a malé toče, které se dají montovat přímo na rám okna. Tento levnější typ zastínění ve své nabídce nemáme a ani o jeho zařazení do nabídky do budoucna neuvažujeme.