DUETTE

Originální flexibilní a ušlechtilé zastínění


DUETTE je zcela jednoduše řečeno luxusní zdvojená plisovaná roleta, která díky vzduchovým komorách lépe izoluje a filtruje. Jde o sluneční ochranu v té nejlepší kvalitě s atesty z laboratoří FRAUNHOFER IBP.

Díky promyšlené konstrukci klimatických zón dokáže zajistit příjemné klima v místnosti a to i v těch nejteplejších dnech. Chrání interiér před úpěnlivými slunečními paprsky – udrží je před oknem, spolehlivě ochrání nábytek, podlahu či koberce před poškozením a vyblednutím. Provedení s vnitřní hliníkovou vrstvou navíc redukuje prostup tepla okenní tabulí až o 78%. V zimě pak naopak sníží o více než 46% tepelné ztráty, čím se uspoří až 12% nákladů na vytápění. Přispěje však i k úsporám energií tam, kde se používají klimatizace a ventilátory.

Rovněž pocitově zpříjemní akustiku místnosti, kde je vliv DUETTE je dokonce měřitelný. Hlavně v těch interiérech, kde je použit velkou měrou materiál jako např. beton, sklo, keramika či kov. Nepříjemné ozvěny a pocity „akustické“ prázdnoty jsou tak minimalizovány.
Hodí se pro všechny formy oken. Na výběr jsou různé designy a odstíny látek v různých propustnostech světla, látky lze navíc případně i kombinovat do jedné sestavy. Ovládá se různými způsoby.

10 hlavních důvodů, proč se rozhodnout právě pro DUETTE

Účinná filtrace slunečních a tepelných paprsků při jejich průchodu dvojitou strukturou, pravidelná forma řasení i u oken větších rozměrů, žádné průniky světelných paprsků, otvory pro vodící lanka, velký výběr látek v rozdílných kvalitách a designech, pěkná okenní dekorace, ochrana před únikem tepla, ochrana před přehřátím interiéru, akustická pohoda, dá se použít na všechny formy oken, lze kombinovat dvě rozdílně propustné látky do jedné sestavy.

Dodáním atypů se naše firma běžně nezabývá z důvodu vysoké ceny, která většinu zákazníků od koupě odradí. V případě opravdu vážného zájmu a souhlasu s vyšší cenou jsou přesné ceny zjišťovány přímo ve výrobě u zahraničního dodavatele a to pouze na základě osobní poptávky  přímo po tomto druhu zastínění a výběru látky na naši vzorkovně. Nutné je si s sebou přinést i přesný nákres atypu nebo ho potom dodatečně zaslat na náš mail, protože je pak zasílán k vytvoření cenové nabídky přímo výrobci.