PLISÉ

Decentní, dekorativní, adaptibilní


PLISÉ je ve své podstatě plisovaná roleta. Má univerzální talent, pokud jde o ochranu před sluncem, který se se nezalekne žádného tvaru okna a dokáže se postavit jakékoliv architektonické výzvě.

Díky nesčetnému počtu různých materiálů a barev Vám pomůže vytvořit nejrůznější náladu a atmosféru ve Vašem interiéru a propůjčí mu jedinečný styl při zachování aktuálního trendu.

V aktuální nabídce je více než 400 látek, které svým provedením a designem uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Hlavní výhody PLISÉ

Ochrana interiéru před slunečním světlem, nezávislost na zatížení větrem, snížení sluneční energie, tepelná izolace v noci a v zimě díky vylepšené K hodnotě, útulný vzhled  interiéru díky použitým textiliím, moderní dekorace oken, možnost ručního praní a číštění látek /výjimkou jsou látky s pokovenou vrstvou a zcela zatemňující provedení/, vhodné pro použití do většiny typů oken

Ovládá se různými způsoby, z nichž nejčastější je typ VOU, který se ovládá prostřednictvím dvou čirých /plastových nebo kovových/ madel  umístěných nahoře a dole na hliníkových profilech –  tak lze libovolně posunovat oběma směry. Celková plocha pro tento typ ovládání však nesmí přesáhnout hranici 3,5 m2. Ve většině případů se montuje přímo před sklo. Zasklívací lišta by ideálně měla být rovná a s hloubkou MINIMÁLNĚ alespoň 1, 6 mm.  Další typy montáže pak závisí na provedení oken a tvaru zasklívací lišty.

NĚKTERÉ NAŠE REALIZACE – na posledních 3 fotografiích naleznete např. zakázku na zastínění zimní zahrady prostřednictvím stropního plisé a zakázku motorového plisé do tělocvičny pro ZŠ speciální a Praktickou školu v Jihlavě

Ceny atypů jsou sdělovány POUZE na základě osobní poptávky a výběru látky na naši vzorkovně. Nutné je také dodatečné zaslání přesného nákresu atypu. Nákresy jsou zasílány k vytvoření cenové nabídky po domluvě přímo do výroby.