PLISÉ

Decentní, dekorativní, adaptibilní


PLISÉ je ve své podstatě plisovaná roleta. Má univerzální talent, pokud jde o ochranu před sluncem, který se se nezalekne žádného tvaru okna a dokáže se postavit jakékoliv architektonické výzvě.

Díky nesčetnému počtu různých materiálů a barev Vám pomůže vytvořit nejrůznější náladu a atmosféru ve Vašem interiéru a propůjčí mu jedinečný styl při zachování aktuálního trendu.

V aktuální nabídce je více než 400 látek, které svým provedením a designem uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Hlavní výhody PLISÉ

Ochrana interiéru před slunečním světlem, nezávislost na zatížení větrem, snížení sluneční energie, tepelná izolace v noci a v zimě díky vylepšené K hodnotě, útulný vzhled  interiéru díky použitým textiliím, moderní dekorace oken, možnost ručního praní a číštění látek /výjimkou jsou látky s pokovenou vrstvou a zcela zatemňující provedení/, vhodné pro použití do všech typů oken

Ovládá se různými způsoby, z nichž nejčastější je typ VOU, jež se ovládá prostřednictvím dvou čirých plastových madel  umístěných nahoře a dole na profilech – plisé tak lze libovolně posunovat oběma směry. Celková plocha pro tento typ ovládání však nesmí přesáhnout hranici 3,5 m2.

NĚKTERÉ NAŠE REALIZACE – na posledních 3 fotografiích naleznete např. zakázku na zastínění zimní zahrady prostřednictvím stropního plisé a zakázku motorového plisé do tělocvičny pro ZŠ speciální a Praktickou školu v Jihlavě

Ceny atypů jsou sdělovány POUZE na základě osobní poptávky a výběru látky na naši vzorkovně. Nutné je také dodatečné zaslání přesného nákresu atypu. Nákresy jsou zasílány k vytvoření cenové nabídky po domluvě přímo do výroby.