SÍTĚ PROTI HMYZU

Doplněk a okrajové zboží k vybrané stínící technice

Sítě dodáváme POUZE v průběhu jarních a letních měsíců – většinou od března do srpna – a to většinou k zakázce zastínění, na základě předchozí telefonické domluvy přímo s majitelem firmy na tel. čísle 777067069 nebo v případě nenaplněných kapacit prací.

V podzimních a zimních měsících sítě neměříme, nedodáváme a cenové kalkulace na ně nezpracováváme. Stejně tak nezasíláme ceny sítí na základě mailových poptávek bez návštěvy vzorkovny.

Před zadáním případné poptávky je potřeba si předem zjistit aktuální informace o případných volných kapacitách a dodacích lhůtách, které mohou být různé a to od 14 pracovních dnů až po 5 týdnů a to dle naplněných kapacit prací a počtu přijatých zakázek.

Jelikož se jedná POUZE o doplňkové zboží ke stínící technice a není to naší hlavní náplní tak se konzultacemi ohledně vhodných typů sítí, přeměřováním sítí na místě případné realizace a pak teprve následným zpracováním cenových kalkulací na vzorkovně + jejich zasíláním na mail potenciálním zákazníkům k odsouhlasení ceny, bohužel nemáme čas zabývat.

Upřednostňujeme proto – v případě, že dopředu potřebujete vědět nějakou orientační cenu zboží – abyste navštívili naši vzorkovnu, přinesli si s sebou rozměry stavebních otvorů a zde Vám orientační cena předběžně vybraného a doporučeného typu sítě bude sdělena nebo poté zaslaná dle domluvy na Váš mail. Teprve po odsouhlasení ceny budou sítě případně přesně měřeny na místě realizace. 

Za vzniklé komplikace se omlouváme a zároveň děkujeme za pochopení.

 

Sítě proti hmyzu chrání před obtížným hmyzem a to hlavně v průběhu jarních a letních měsíců.
Neměly by chybět na křídlech oken, které používáte k větrání ve Vašem bytě nebo domě a hlavně pak na oknech místností ve kterých skladujete potraviny.

Naše firma nabízí POUZE základní varianty pevných sítí proti hmyzu pro PLASTOVÁ okna a dveře.

Do dřevěných oken a eurooken žádné sítě z důvodu různých tvarů a umístění okapniček bohužel již nemontujeme a variantami různých atypů /např. sítí do střešních oken/ nebo posuvných či rolovacích sítí se nezabýváme.

Pro většinu sítí se používá standardní síťovina ze skelného vlákna, které je potaženo plastem tmavě šedé nebo černé barvy. Lze ale za příplatek objednat i síťovinu protipylovou nebo zesílenou. Většina síťovin je velmi jemná, zároveň neutrální a v průhledu téměř neznatelná.

Profily sítí proti hmyzu jsou standardně z hliníku. Většinou se dodávají hlavně v barvě bílé a tmavě hnědé. U některých typů je lze vyrobit ve standardním provedení i v barvě středně hnědé, světle hnědé, antracitu nebo ve stříbrném eloxu.  Některé z nich třeba i v potisku imitace dřeva – zlatého dubu, mahagonu, tmavého dubu, ořechu. Za příplatek je pak možné objednat profily sítí v různých polepech fólií /kašírování jednostranné – směrem ven a dovnitř profily jednobarevné/, či kašírovat profily oboustranně nebo je nechat lakovat dle stupnice RAL.

Nabízené základní druhy okenních sítí a dveřních sítí spolu se vzorky síťovin je možné vidět na vzorkovně.