SÍTĚ PROTI HMYZU

Z důvodu naplněných kapacit AKTUÁLNĚ sítě proti hmyzu samostatně NEOBJEDNÁVÁME a nezpracováváme na ně ani cenové kalkulace, dodáváme je pouze případně k objednávce jiné stínící techniky.

Za komplikace se omlouváme a zároveň děkujeme za pochopení.

Sítě dodáváme POUZE v průběhu jarních a letních měsíců – většinou od března do srpna  – měření provádíme na základě předchozí telefonické domluvy přímo na tel. čísle 777067069.

V podzimních a zimních měsících sítě neměříme, nedodáváme a cenové kalkulace na ně nezpracováváme. Stejně tak nezasíláme ceny sítí na základě mailových poptávek BEZ návštěvy vzorkovny a výběru přesného typu sítě.

Před zadáním případné poptávky je potřeba si předem zjistit aktuální informace o případných volných kapacitách a dodacích lhůtách, které mohou být různé a to od 14 pracovních dnů až po 5 týdnů – dle počtu přijatých zakázek. V případě zcela naplněných kapacit prací si vyhrazujeme právo případnou zakázku nepřijmout, protože se jedná POUZE o doplňkový sortiment k nabízené stínící technice, která je naší hlavní náplní.

Jelikož se jedná POUZE o doplňkové zboží ke stínící technice a není to naší hlavní náplní tak se konzultacemi ohledně vhodných typů sítí, přeměřováním sítí na místě případné realizace a pak teprve následným zpracováním cenových kalkulací + jejich zasíláním na mail potenciálním zákazníkům k odsouhlasení ceny, bohužel nemáme čas zabývat.

Upřednostňujeme proto – v případě, že dopředu potřebujete vědět nějakou orientační cenu zboží – abyste navštívili naši vzorkovnu, přinesli si s sebou rozměry otvorů a zde Vám orientační cena předběžně vybraného a doporučeného typu sítě bude sdělena nebo poté zaslaná dle domluvy na Váš mail. Teprve po odsouhlasení ceny budou sítě případně přesně měřeny na místě realizace. 

Doplněk a okrajové zboží ke stínící technice

Sítě proti hmyzu chrání před obtížným hmyzem a to hlavně v průběhu jarních a letních měsíců.
Neměly by chybět na křídlech oken, které používáte k větrání ve Vašem bytě nebo domě a hlavně pak na oknech místností ve kterých skladujete potraviny.

Naše firma nabízí POUZE základní varianty pevných sítí proti hmyzu pro PLASTOVÁ okna a dveře. Do dřevěných oken a eurooken žádné sítě z důvodu různých tvarů a umístění okapnic nemontujeme a variantami různých atypů např. sítí do střešních oken či rolovacích sítí se nezabýváme. Vzorky nabízených sítí můžete vidět případně na naší vzorkovně.