VENKOVNÍ ŽALUZIE

Nejefektivnější a dokonale funkční prvek exteriérové stínící techniky


VENKOVNÍ ŽALUZIE jsou v současné době nejvyhledávanějším způsobem zastínění a to hlavně pro svoji schopnost odrazit až 85% slunečního záření. Dokáží  INDIVIDUÁLNĚ a zároveň MAXIMÁLNĚ REGULOVAT SVĚTLO díky možnosti naklápění lamel v kterékoliv poloze stažené žaluzie, snížit hluk přicházející zvenčí a mají velmi dlouhou životnost. Dosažené odstínění vnitřního prostoru je ve srovnání s venkovními roletovými systémy VARIABILNĚJŠÍ. Jsou ideální pro použití v bytové výstavbě, podnikových stavbách, kancelářských a správních budovách.

Naše firma nabízí POUZE kvalitní a léty prověřený systém, který se vyváží do všech zemí světa a je výhradně od české firmy, která se jejich výrobou zabývá již 26 let – není tedy na trhu žádným nováčkem.

Venkovních žaluzií je několik typů a každý z nich je něčím specifický. Liší se však především tvarem, šířkou lamely a typem ovládání. Nejvyhledávanějším typem je žaluzie Z – 90 a C – 80. K dispozici jsou však i šíře 50, 65 a 70 mm nebo lamela S – 90, která se svým tvarem přibližuje spíš k venkovní roletě. Venkovní žaluzie jsou vedeny ve vodících profilech buď z extrudovaného hliníku nebo lakované do barev dle vzorníku RAL, některé typy mohou být vedeny v nerezových vodících lankách.

Lamely venkovních žaluzií jsou hliníkové, mají atraktivní vzhled a nabízí architektům zajímavý prvek pro moderní řešení vzhledu fasád a současně také ideální prostředek k zajištění příjemného prostředí v interiéru. Jsou lakovány polyuretano – polyamidovými barvami, což oproti obvyklému lakování vykazuje podstatné zvýšení zachování barevného tónu a povětrnostní stabilitu. Ulpívání nečistot je pak daleko menší a lamely se dají snadno čistit.

Většinou se ovládají elektromotorem, který je kompaktně vestavěn v horní liště. Vyššího komfortu lze pak docílit použitím automatických slunečních, větrných nebo časových řídících jednotek.

Osobní konzultace týkající se exteriérového zastínění – možností systémů řízení a případného provedení elektroinstalace – poskytuje POUZE majitel firmy. Vzhledem k tomu, že na vzorkovně bývá výjimečně, je nutné si domluvit termín a čas schůzky předem na tel. č. 777 06 70 69.

Do překladu HELUZ žaluzie nemontujeme. 

Co se týče řešení technických detailů u zakázek na venkovní zastínění /týká se hlavně novostaveb/, tak veškeré informace zákazníkům poskytujeme  až na základě osobní konzultace v naší vzorkovně /po výběru typu, provedení a systému řízení a dořešení detailů případné zakázky/ a po odsouhlasení orientační ceny zakázky na dodání a montáž venkovního zastínění z Vámi dodaných mír, kterou Vám zdarma zpracujeme a zašleme spolu s bližšími informacemi ohledně zadávání zakázky na venkovní zastínění + po zaplacení zálohy na přípravné práce ve výši 10% z celkové ceny zakázky.

BEZ OSOBNÍ KONZULTACE NA VZORKOVNĚ cenové nabídky potenciálním zákazníkům nezasíláme a nevyřizujeme ani mailové poptávky – veškeré základní informace ohledně zadávání zakázek na venkovní zastínění naleznete v sekci Aktuálně.