SÍTĚ LZE OBJEDNAT POUZE JAKO DOPLNĚK K ZASTÍNĚNÍ

Z důvodu plných kapacit aktuálně dodáváme sítě POUZE pro naše stávající zákazníky nebo jako doplněk k zakázce na jiné zastínění. Samostatně je neobjednáváme a nezpracováváme na ně ani cenové nabídky. Za komplikace se omlouváme.

číst dál

DOVOLENÁ – 22. – 26. 7. 2024 – ZAVŘENÁ VZORKOVNA

Vážení zákazníci, v uvedeném termínu bude vzorkovna z důvodu dovolené zavřená. V uvedeném týdnu NEBUDEME zpracovávat žádné cenové nabídky a ani NEPROBĚHNOU žádná zaměřování zakázek a montáže zakázek. Za případné komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.

číst dál

PODĚKOVÁNÍ A PŘÁNÍ

Děkujeme všem našim zákazníkům za projevenou přízeň a důvěru, přejeme klidné a příjemné prožití vánočních svátků a šťastný rok 2024.

číst dál

ZAVŘENÁ VZORKOVNA VE ČTVRTEK 27. 7. 2023

Z důvodu dovolené bude ve čtvrtek 27. 7. 2023 vzorkovna ZAVŘENÁ. S neodkladnými požadavky se obracejte prosím ideálně na mail obchodkriz@jizaluzie.cz nebo na telefonní číslo 777067069. Za komplikace se omlouváme a zároveň děkujeme za pochopení.

číst dál

REALIZACE NOVÝCH ZAKÁZEK AŽ V MĚSÍCI ZÁŘÍ

Z důvodu plnících se kapacit ve výrobách, dobách dovolených a množství uzavřených zakázek + následných realizací bude docházet k prodlužování termínů u nově objednaných služeb i prováděných případných oprav či servisů. Prosíme o trpělivost.

číst dál

OTEVŘENÁ VZORKOVNA

Od 10. 5. 2021 je vzorkovna znovu otevřená a to od pondělí do čtvrtka od 8 do 15,30 hodin. Pro odhad ceny zastínění si s sebou nezapomeňte vzít buď míry skel, míru hloubky zasklívací lišty + ideálně i fotografii jejího tvaru nebo míru stavebního otvoru podle toho o jaké zastínění máte zájem.. Těšíme se na viděnou.

číst dál

PRAVIDLA PRO NÁVŠTĚVU VZORKOVNY A HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Do vzorkovny vstupujte JEDNOTLIVĚ s nasazenou rouškou. Před manipulací se vzorky použijte, prosím, dezinfekci a ochranné rukavice, které po použití vyhoďte do koše. Pokud jevíte známky respiračního onemocnění odložte, prosím, Vaší návštěvu na jindy. Děkujeme Vám. Další informace naleznete v sekci Aktuálně.

číst dál